O našej spoločnosti

 

Predaj tepelných izolačných dosiek

Firma TESNENIA - SEAL Servis, s.r.o. 11.1. 2007 získala zastupenie uspešnej nemevkej firmy Brandenburger na predaj systémovej telepnej ochrany ... ako sú tepelné izolačné dosky, strojné diely a izolačné príslušenstvo pre formy, nástroje vo vyhrievaných lisoch.... .

Kvalita - zárukou kvality je skutočnosť, že firma Brandenburger v roku 2007 oslávila 100 rokov existencie.

Výroba tesnení

Kedykoľvek a hlavne kdekoľvek potrebujete tesnenia do 610 mm sme Vašim najspoľahlivejším partnerom. Spoločnosť Tesnenia-Seal servis s.r.o. je novo vzniknutá firma, ktorej zamestnanci do septembra 2005 pracovali vo firme HBP a.s. BME o.z..

Aby sme zabezpečili pružné a rýchle riešenie problémov externých odberateľov utvorili sme novú prevádzku, v spolupráci s ECONOMOS AUSTRIA. 17 ročná prax v oblasti výroby tesnenia je zárukou, že vieme navrhnúť a nasledovne aj vyrobiť tesnenie do vašich zariadení.

Kvalita - kvalita je základom všetkého čo robíme. Zaručuje to aj vývojové pracovisko v oblasti materiálov a stále nové technoglógie v oblasti vývoja tesnenia firmy ECONOMOS. Materiály a technológia firmy ECONOMOS pracujú v najťašších banských podmienkach, v strojárenstve, v ropnom priemysle, v potravinárstve a farmaceutickom priemysle.

Servis - firma zabezpečuje kompletný servis hydraulických valcov.